Klub plastikových modelářů

Uherské Hradiště

Milí přátelé, máme tu milou povinnost vás informovat o tom, že i letos Modelářský košt bude! Už teď se na vás moc těšíme, letos snad už bez jakýchkoli omezení! Poznačte si do svých modelářských kalendářů, že 19. 11. 2022 se opět setkáme na Klubu kultury v Uherském Hradišti.Děkujeme všem účastníkům a návštěvníkům letošního ročníku Modelářského koštu! Velice si vážíme toho, že jste nám zachovali přízeň a dorazili v hojném počtu i letos, a pomohli tak navodit pohodovou atmosféru i v této nelehké době! Bylo to super a moc setěšíme, až se s vámi uvidíme na dalších akcích - minimálně pak za rok na stejném místě, snad už za normálních okolností!


Níže naleznete kompletní výsledkovou listinu letošního ročníku (kliknutím náhled zvětšíte):POZOR! Elektronická registrace byla prodloužena do pátku 19. 11. do 14:00.


Tož neváhejte a registrujte!


https://forms.gle/ThoHUrUyoAkkwCVe9

Kdo jsme

Klub plastikových modelářů Uherské Hradiště sdružuje aktivní modeláře zejména z uherskohradišťského okresu, zabývající se lepením plastikových modelů letecké, pozemní a vodní techniky. 


19. listopadu 2022 pořádá šestý ročník výstavy plastikových a papírových modelů žáků i seniorů v prostorách Klubu kultury v Uherském Hradišti.

Odběr novinek

Zůstaňte v obraze
Nejnovější články