Klub plastikových modelářů

Uherské Hradiště

Děkujeme všem účastníkům a návštěvníkům letošního ročníku Modelářského koštu! Velice si vážíme toho, že jste nám zachovali přízeň a dorazili v hojném počtu i letos, a pomohli tak navodit pohodovou atmosféru i v této nelehké době! Bylo to super a moc setěšíme, až se s vámi uvidíme na dalších akcích - minimálně pak za rok na stejném místě, snad už za normálních okolností!


Níže naleznete kompletní výsledkovou listinu letošního ročníku (kliknutím náhled zvětšíte):POZOR! Elektronická registrace byla prodloužena do pátku 19. 11. do 14:00.


Tož neváhejte a registrujte!


https://forms.gle/ThoHUrUyoAkkwCVe9

Elektronická registrace na Modelářský košt 2021 byla spuštěna! Formulář naleznete v sekci Modelářský košt 2021 nebo na tomto odkazu: https://forms.gle/PQ5P77deFrsfLPgH8


Elektronická registrace bude dostupná do středy 17. listopadu 23:59. Poté bude možné registrovat modely přímo na místě v den konání akce během přejímky modelů.


Nezapomeňte také sledovat facebookovou událost zde: https://fb.me/e/5Tg5i0Fk4


Těšíme se na vás!!!

Kdo jsme

Klub plastikových modelářů Uherské Hradiště sdružuje aktivní modeláře zejména z uherskohradišťského okresu, zabývající se lepením plastikových modelů letecké, pozemní a vodní techniky. 


20. listopadu 2021 pořádá pátý ročník výstavy plastikových a papírových modelů žáků i seniorů v prostorách Klubu kultury v Uherském Hradišti.

Odběr novinek

Zůstaňte v obraze
Nejnovější články